Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
Wieczór poetycki: Aleksandra Bradtke i Grażyna Zakrzewska

Data publikacji: 19.11.2015, 08:27

Serdecznie zapraszamy na promocję tomików poezji Aleksandry Bradtke pt. „Pisane sercem” i Grażyny Zakrzewskiej pt. „Zdążyć żyć”. Prezentacja wierszy będzie przeplatana występami muzycznymi. Wieczór poetycki odbędzie się 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 w naszej siedzibie przy ul. 30 Stycznia 4.

Aleksandra Bradtke – urodzona na Kielecczyźnie, po wojnie wraz z rodzicami Heleną i Franciszkiem Pokrzywkami, i rodzeństwem zamieszkała w Narkowach, następnie w Subkowach. W Subkowach też – z mężem Edmundem – założyła własną rodzinę i mieszka do dziś. Matka czworga dzieci, babcia siedmiorga dorosłych wnuków i jednego prawnuka.
Pisze o ludziach i do ludzi, o bliskich i do bliskich. Pisze o Bogu, miłości, sile zgody, o samotności, starości. Wiele ze swych wierszy dedykuje. To również życzenia ślubne, urodzinowe, na jubileusze. Niewątpliwie – pisze sercem. Sercem docenia piękno życia i przyrody.

Grażyna Zakrzewska – córka Aleksandry i Edmunda Bradtków. Nauczycielka z pasją. Subkowy-Rudno-Tczew – morski brzeg Trójmiasta-Bieszczady-Alpy – oto jej świat. Kocha góry, przemierza je pieszo i na nartach. Wędruje brzegiem morza. Pasjonuje ją kino i teatr. Fotografuje. Pisze wiersze o ludzkich namiętnościach – tęsknocie, miłości, samotności, spełnieniu i niespełnieniu.
Małgorzata Makowska-Krasnow


Wstęp wolny!
Zapraszamy
.

Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
Aktualności
Ogłaszamy X Konkurs Fotograficzny „Wakacje z aparatem” .
Aktualności
Czy zastanawiali się Państwo, skąd wzięła się nazwa "Fabryka Sztuk"?
Wystawy
Zapraszamy do kamienicy przy ulicy Podmurnej 12 na kolejną historyczną wystawę przedstawiającą życie...
Wystawy
Zapraszamy na wystawę pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy &#...
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2017
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006