Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
VII Festiwal Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego.

Data publikacji: 06.11.2014, 15:55

VII Festiwal Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego. Rozstrzygnięcie w kategoriach: konkurs plastyczny i juwenalia literackie














Lista zwycięzców konkursu plastycznego VII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego
1. Apostołowicz Maria, Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie
2. Bonda Alicja, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim
3. Budyś Dobrosława, Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie
4. Bukowska Kinga, Szkoła Podstawowa w Miłobądzu
5. Cisoń Filip, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym . Koło w Skarszewach
6. Domachowska Magda, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim
7. Goździela Kewin, Gimnazjum nr 2 w Tczewie
8. Haftka Alina, Zespół Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich w Tczewie
9. Hausmann Artur, Zespół Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich w Tczewie
10. Kamińska Wiktoria, Gimnazjum w Gniewie
11. Klaman Patryk, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym . Koło w Skarszewach
12. Kuszyńska Justyna, II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
13. Lewandowska Joanna, Publiczne Katolickie Gimnazjum w Tczewie
14. Lewandowski Jakub, Publiczne Katolickie Gimnazjum w Tczewie
15. Malinowski Rafał, Collegium Marianum Liceum Katolickie w Pelplinie
16. Małkowska Julia, Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie
17. Mering Oliwia, I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
18. Milkowska Eryka, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim
19. Mrozek Wiktoria, Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie
20. Narel Laura, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym . Koło w Skarszewach
21. Osielska Wiktoria, Zespół Szkół nr 2 w Pelplinie
22. Szramka Patrycja, Gimnazjum w Gniewie
23. Tiałowski Robert, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim
24. Zybura Kinga, Zespół Szkół w Subkowach . Szkoła Filialna w Brzuścach

Lista zwycięzców VII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego w kategorii juwenilia literackie
Apostołowicz Maria, Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie
Haftka Alina, Zespół Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich w Tczewie
Kaffka Julia, Gimnazjum nr 1 Tczew
Kruszyńska Sandra, Zespół Szkół Publicznych w Suminie
Miczek Jakub, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim
Orlikowska Oliwia, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim
Stasiewicz Wiktoria, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim
Szczepańska Natalia, Gimnazjum nr 1 w Tczewie
Szmydyńska Anna, Zespół Szkół Katolickich w Tczewie
Wujecka Natalia, Gimnazjum nr 1 w Tczewie

Ostateczne ogłoszenie wyników i przyznanie nagród nastąpi w dniu 19.11.2014 r. podczas Wernisażu w Fabryce Sztuk w Tczewie o godz. 9.00.
Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
Wystawy
Grzegorz Ciechowski – multiinstrumentalista, wokalista, kompozytor, producent, lider legendarn...
Aktualności
Czy wiecie, kim są i o czym marzą Wasi sąsiedzi? Nudoodporne już to wiedzą...
spotkanie historyczne
Aktualności
O tym, jaką moc mają słowa, mogliśmy przekonać się podczas spotkania, zorganizowanego 26 październik...
Aktualności
Kulturalni maratończycy na start!
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2017
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006