Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
Pchli Targ 2014

Data publikacji: 23.05.2014, 08:08

Już po raz czwarty Prezydent Tczewa oraz Fabryka Sztuk serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do odwiedzenia i wzięcia udziału w „Pchlim Targu”, który odbędzie się tradycyjnie na placu Hallera w Tczewie, w pierwszą niedzielę czerwca - w tym roku będzie to 1 czerwca (Dzień Dziecka), w godzinach 10.00-17.00

Oprócz kilkudziesięciu wystawców oferujących różnorodne towary, od gier komputerowych począwszy na rękodziele i antykach skończywszy, zapraszamy do korzystania z atrakcji przygotowanych przez Fabrykę Sztuk. W tym roku bawić się będziemy w konwencji lat 20 ubiegłego wieku – Duet Kuglarski Kot Zagalski zaprosi wszystkich do miasteczka cyrkowego – pojawią się szczudlarze, bicykliści, będziemy mogli przymierzyć stroje rodem z szafy naszych prababć i pradziadków. O klimat przedwojennej ulicy zadba kataryniarz warszawski wraz ze swoją wróżącą papugą Carlosem.
Dla najmłodszych i trochę starszych przygotowaliśmy również warsztaty plastyczne – malowanie twarzy, malowanie na szkle, malowanie piaskiem oraz warsztaty garncarskie.
O godzinie 16.30 wystąpi grupa teatralna – Teatr na Wagance, która na ulicznym bruku przedstawi spektakl Muzykanci z Waganki.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny
Serdecznie zapraszamy

Informacja dla wystawców:
Miejsce na placu można rezerwować poprzez złożenie wniosku - jego formularz jest dostępny w pokoju Nr 51 Urzędu Miejskiego w Tczewie (Wydział Rozwoju Miasta) lub w Biurze Obsługi Klienta w godzinach pracy urzędu, także na stronie internetowej wydarzenia www.pchlitarg.tczew.pl. Wnioski składamy osobiście w Urzędzie (w Wydziale Rozwoju Miasta UM Tczew) lub w wersji zeskanowanej na adres wrm@um.tczew.pl lub pocztą na adres Urząd Miejski w Tczewie (83-110), pl. Piłsudskiego 1.
Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
Wystawy
Zapraszamy do kamienicy przy ulicy Podmurnej 12 na kolejną historyczną wystawę przedstawiającą życie...
Aktualności
Czy zastanawiali się Państwo, skąd wzięła się nazwa "Fabryka Sztuk"?
Wystawy
Z całą pewnością, łączy ich jedno – pozostawili lub pozostawiają po sobie trwały ślad na ziemi...
Wystawy
Osiągnięcia sportowe tego utalentowanego polskiego lekkoatlety odzwierciedlą zaprezentowane medale, ...
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2018
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006