Język / Language :
Społeczność:
    

O nas    Aktualności    Wystawy    Edukacja    Wydarzenia    Kontakt
Wystawa malarstwa i grafiki.

Data publikacji: 10.01.2013, 12:34

W piątek, 25 stycznia o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy malarstwa i grafiki Magdaleny Haras, Adama Harasa i Józefa Olszynki. Wernisaż odbędzie się w siedzibie Fabryki Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4.

Magdalena Haras – Ukończyła Akademię Sztuk Wizualnych w Poznaniu - Studium Konserwacji Zabytków, gdzie uzyskała dyplom w 1995 r. oraz studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Sztuk Pięknych - dyplom w pracowni prof. Jana Pręgowskiego w r. 1997. Tworzy w technice olejnej i pasteli suchej. Uczestniczka wystaw w kraju i poza granicami.

Adam Jakub Haras – ur. 22.05.1966 r. w Starogardzie Gdańskim. Absolwent Wydziału Sztuk Pięknych – Instytut Artystyczno-Pedagogiczny – Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom uzyskał w 1994 r. Od 1992 r. związany jest z Galerią "A" w Starogardzkim Centrum Kultury. Od 2003 r. pełni funkcję jej kustosza. Jego prace eksponowane były na wystawach zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Józef Olszynka – ur. 2 marca 1957 r. w Starogardzie Gdańskim. Jest absolwentem Studium Pedagogicznego. Pracuje w Starogardzkim Centrum Kultury. Zajmuje się działalnością pedagogiczną prowadząc pracownię plastyczną oraz warsztaty z rysunku i malarstwa. Ulubionym tematem jego prac jest pejzaż miasta i okolicznych wsi. Malarz akwarelista, tworzy też w technice batiku. Swoje prace prezentował na licznych wystawach w kraju i zagranicą.

Wystawa będzie czynna do 14 lutego br.

Wstęp wolny!
Serdecznie zapraszamy
Czytaj więcej
Ciekawe wydarzenia
Wystawy
Z całą pewnością, łączy ich jedno – pozostawili lub pozostawiają po sobie trwały ślad na ziemi...
Aktualności
Kiedyś wieś sołecka należąca do rodu Czapskich, włączona w granice Tczewa ponad sześćdziesiąt lat te...
Aktualności
Zapraszamy na wystawę plenerową, będącą fotograficznym zapisem budowy kościoła NMP Matki Kościoła.
Aktualności
Już niedługo nasz dziedziniec zmieni swoje oblicze. Wszystko za sprawą wystawy rzeźby autorstwa Toma...
  
Fabryka Sztuk © 2007 - 2018
Projekt dofinansowany ze środków UE ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006